27 Şubat 2013 Çarşamba

Mimleniverdim de cevap veremedim :STaaaaaamm 16 gün önce Burçin'in tarafından mimlenmiştim. Bir de öyle bir anda mimlemişti ki beni, ben "ohooo sen iyice unuttun bloğunu, al bak kimse yorum da yapmaz oldu, yay yay, anca yay sen" diye kendi kendime verip veriştiriyordum ki mim geldi! :) Ben de bu bir işaret olmalı diyip hemen cevaplıyıım dedim! Veeeee sonuç :) 16 günde cevapladıktan sonra, ayna karşısında yeteri kadar "reziill" bakışı attım kendime bir de siz gelmeyin üstüme. Ben sorularıma cevap veriyim sonra zaten uyku zamanım gelio :)) 

Çocukluğunuzdan özlediğiniz ve ilk aklınıza gelen 2 şey nedir?
1- Sagra çikolataaa.. Sagra mıydı adı? Hani küçükken musluk gibi doldururlardı çikolatanızı. Sıcacık olurdu çikolata :) Adını yanlış hatırlıyor olabilirim ama onu, hele ki babamın kocaman ellerinde ellerim kaybolurken sokakta o çikolataya ulaşmak için koşuşturduğumu asla unutmam.. Ey gidim eskiler :) 
2- Annemin bir pataklamasıyla çişini balkondaki kutusuna yapması gerektiğini öğrenen, bizimle kahvaltıda çay şıpırdatan tavşanımı özlüyorum. Tavşana biraz bakıp vermiştik. Sonra ben deliler gibi ağlayıp tavşanımı isteyince annem başka bir tavşan getirmişti. Gelen gideni aratır lafı tam da bu yeni gelen tavşanım için geçerliydi. Öyle aksi, uyumsuuzz bir canlı ömrümde görmedim. Patinaj atarak kızdığı insanın üstüne çişini yapıyordu tavşan! :)) Kaç tane tanığı var. Resmen eve kim geldiyse üstüne işedi tavşan. Sonra ait olduğu yere doğaya bırakıldı kendisi. Allah bilir kimlerin burnundan getirdi vahşi tavşanım. Bu tavşanı zerre özlemezken, diğerini hala anarız :)) 

Kendinizi kaç yaşında hissediyorsunuz?
20. Tam hem de. Geçenlerde biri sordu yaşımı, 20 bir çırpıda çıktı geri kalan 7, karşı tarafın "hadi haddii dahası vardır" ifadesinden sonra böyle mırıldanır gibi çıkıverdi.

Hangi konularda markacısınızdır? giyim-okul-seyehat-eşya-?
Sadece seyahat, o da THY olduğunda mil kazanıyorum die. Bonus bağımlısıyım ben J

Sizce İstanbul moda esiri bir şehir mi? yoksa moda yaratıcısı bir şehir mi?
Yaratıyordur herhalde. İzmir’e bakıldığında yaratıyor da bir NY’ye bakınca ne yapıyor bilemem. Moda üstadlarına sormak lazım. Ben rahat ettiğim şeye moda diyorum. Bir gün uyku tulumlarını günlük hayatta görürseniz bilin ki o modayı ben yaratmışımdır :)

Sizce en şık şehir hangisidir?
Fethiyeeeeee Heleki bir karavanda sevdiğinle gidiyorsan oradan daha güzeli yoktur.. 

Ayakkabılarınızla çantalarınız uyumlu olsun diye dikkat eder misiniz?
Nedendir bilinmez uyumsuzluğun bile doğru seçimlerle şık durabileceğini düşünüyorum. Abudik gubidik giyiniyorum'u daha çok politik bir şekilde açıkladım sanki :)

Rahatsız da olsa bir şey sırf çok güzel veya marka diye kullanır mısınız?
Ben hiiç bir topuklu ayakkabının rahat olduğunu görmedim. Daha uzun daha çıtı pıtı olsun diye giyiniyoruz işte.

En büyük moda suçu itirafınız?
Bir şeyi kendim yaptıysam yamuukk yumuk olsa da takıyorum da giyiyorum da J Birazcık sokak çocuğuna benzediğim zamanlar oluyor tabi. Tek kolu uzun kazaklar, yırtık pantalonlar fln J

Kendinizi nasıl geliştirir ve eğitirsiniz?
Valla boy boy national geographic dvd’im var. Her gün birini takıyor izliyorum.


Korkmayın hemen,  bizimkiler almışlardı bunu, öyle duruyo evde ;)
Sanırım insanları, etrafımı dinliyorum. Sonra merak ettiklerimi araştırıyorum. Elimizi altında googliçkimi var. Daha ne olsun.

Mutlumusunuz?

Hep istemiştim bu sözü alıntı yapmak, ahan da şans :)


(Bu benim hayatım. Bilmenizi istiyorum ki ben hem mutlu hem de üzgünüm. Ve bunun nasıl olabildiğini hala anlamaya çalışıyorum.)

Teşekkürler Burçiinnn... Başka sorusu olaann? ;)) 

Buket


7 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amaann sevgili dediğin de elimizi sallasak ellisi zaten ;)
   (evrene msj: istemem yan cebime koy;))

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  3. Daha beter derken? Hem yukarıda mecazi anlatım vardı bi kere. Eğer kadınların işi kolay olsaydı senin hayalini anı olarak yazardık dimi? Siz bizi hiç anlamıosunuz :( Hiç :(

   Sil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşaasııınnn ben çizgi film kahramanııı olduuummm :)))

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...