2 Mart 2013 Cumartesi

Sevmekle başlayacak her şey..


Dünyadaki tüm sokaklara bu yazıyı farklı farklı şekilde yaptırıp asmayı istiyorum. Kim ne derse desin, biz sevmenin nasıl bir şey olduğunu unutmuş çocuklarız. Biz o aşkı deli gibi isteyip ona cesaret edemeyen bir kuşağız. Dostluğu birlikte bira içmek sanan, yapayalnız kalmış insanlarız. 
Doğruluk, dürüstlüğün giyilen takım elbiseler, kabaran göğüsler olduğunu sayan kabadayılarız çoğu zaman. 
Sevmeden yaşıyoruz. Sevmeden geçen her günü ziyan ediyoruz. Bazen konuştuğumuz insanı, çalıştığımız iş yerini, yaşadığımız şehri, hatta çoğu zaman kendimizi sevmekten aciziz.. 
Kabul edelim, beyler bayanlar, biz hepimiz "O" dediğimiz insanı ararken, bize zarar veremeyeceği için uzağımıza, ulaşılmazımıza aşık olanlarız.


33 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Baharla alakası yooohh taamm mı!
   (Elim yukarda, atar modunda) :)

   Sil
 2. Çok güzel bir fikirmiş! Bu yazıyı her tarafa asmak.
  Sevildiğimiz kadar seviyoruz işte. Altı gram sevgiye altı gram vermek gibi her şeyi materyalist, maddeci düşünmeye başladık. Bir de hep karşılık bekliyoruz, üzülmekten korkuyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ohh be sonunda anlayan çıktı :)) Haklısın valla kendimiz için bişi yaptığımız yok ki.. Anca korkağız. Hoş etrafta sevilcek insan kaldı mı o da ayrı bi konu tabii :s

   Sil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya, sey.. aslinda ben tam yazioduuummmm.. sonra onun yerine tatli bisiler atistirdim :s ben pek tembellestim sonsuz :(
   Birazdan da spora gidicem arkadas zoruyla. Cebime kurabiye koysam, kimse bakmioken agzima atsam die planlar yapar oldum. Kina hadi, kina beni :(

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  3. Dün işten çıkarkan bir paket etiform yedik iki kişi. Spordan çıkarkeeeenn de midyee ve ton balıklı sandviç :))) Tamam bugün dediğin gibi yapıcaz. Sonra yarın da yayılıp yatıcam evimde işte :))
   ps.: Sen de profesyonel spor yapan çıktın valla:))

   Sil
  4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  6. Bunları herkes söyler Sonsuz. Sen de bakıım bana boy uzatcak bi egzersiz var mı? :)) 1,62'den 1,72ye nasıl çıkılır de bakıım :))
   Bi de dün spor da beni bi alete koyup sırt kası yapıcaz die katladılar :( Bildiğin katladılar. Hala sırtım ağrıyo. Şimdi ben bu eğitmeni bugün gidip kol kaslarımla pataklıyım mı hı? De bakıım?

   Sil
  7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  8. Cemilcim gülüncek ne var şimdi? (kıh kıh kıh sana isim verdiiim) Arkadaşın katlandı kaldı diye gülünür mü?!?
   Bilmiyorum aletin adını, sorarım bugün. Böyle sırtına bişi koyuolar, o oturduğun yere bağlı, oturduğun yerde bi mekanızma var, o da sırtındaki şeyle, bir ipe, ip de ağırlıklara bağlı :)) Sen ağırlıkları sırtındaki minderimsi şeyi iterek kaldırıyorsun. Nasıl anlattım ama :)) Gözünde canlandı ama dimi :))

   Sil
  9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  10. Artık adı neyse işte :))
   Gülüodun biraz önce, sevmedin mi adını? :))) Kıhıhdhkjsdhkg

   Sil
  11. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  12. Iyi iyi.. Adin ne die de sormicam korkma:p

   Sil
  13. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  14. Hiiiiiccc yarari yok onlarin. Ben de var hala sirtim agrio ama. Masaj yaptirmak lazim arada sirada :)

   Sil
  15. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  16. Eve gidip kimsesiz hayvanlari arastirp bir tane edinebilirsin? Sorumluluktan korkarsan hayallerini hep sanal yasarsin sevgili sonsuzcugum.
   Sen fizikten anliosan biz de psikolojiden anliyoruz, he heeyytt ;)))

   Sil
  17. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  18. Sectigin hayvanciklarin hic birine sarilamiyorsun ama.. Sen onlari dogal ortamlarina birak, sonra kopek yavrusu al. Seninle buyurse isgence gibi gelmez kopege evde olmak. Konfor gibi gelir;))

   Sil
  19. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  20. Ağlama yavrum, ağlama.. (ben=türk filmlerinde kocaman saçları olan kadın, sen=sevgiyi arayan çocuk:))
   Bu arada bişeye çok odaklanırsan ve hep o aklında olursa onu elde etmen daha kolay olur derler. Ammaa velakin aşk hiiiççç beklemediğin zamanda, beklemediğin insanla olur diyenler de var. Bugüne kadar odaklandığımıza göre an itibariyle salabiliriz diye düşünüyoreeee signor :))

   Sil
  21. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  22. Sensin o! Benden en kötü Adile naşit olur. Hoş aklımda ayşeciğin filmlerinde oynayan kadınlardan vardı ama neyyyseee.

   Bi de alakasız olcak ama son bişi dicem. Rob Lutter die bi adam bisikletle dünyayı gezmiş. Biz anca oturalım böyle. Bi kedim bile yok die ağlayalım duralım anasını satıım. Sinirim bozuldu >:(

   Sil
  23. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  24. Sen ergenliğinde Mynette sabahlara kadar surf yap, orta yaşlarda yalnızım dostlarım eşliğinde zılgıt çek. Valla mynet lafından sonra sadece byeee yazıcaktım ama dedim Buket herkes hata yapar ;))

   Zaten birazdan spora gidicez sayın sonsuz. Yakında da sağlıklı hayat hakkında kitap yazmayı planlıyorum :))

   Eskiden yorumlar telefonuma düşmüodu, öyle bir hata yaptım şimdi, dayanamıyorum cevap veresim gelio. Ondan chate döndü buralar. Sanırım ayarları eski haline çevirmeliyim :s

   eeee yine uzun oldu yorum. :s

   Sil
  25. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  26. Hemen de kırıl :)) Çevirmicem işte :))

   Sil
  27. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...